Menu

active belly header 0032

Odložte kilá ako zimné oblečenie

výsledky oveľa rýchlejšie

Masážny tlakový brušný pás

Novinka ACTIVE BELLY® - zariadenie, ktoré posunie Váš aerobný tréning jednoducho o triedy vyššie. Tlaková masáž Vám v spojení s najprirodzenejšou ľudskou zručnosťou - pohybom, prináša spokojnosť a výsledky, ktoré očakávate, oveľa rýchlejšie.

ACTIVE BELLY® je prenosný, ľahko ovládateľný a efektívny nástroj pre efektívny tréning v kombinácii s aerobnými trenažérmi v posilňovni, wellness centre aj domácnosti.

Špeciálne navrhnutý brušný pás stimuluje prekrvanie podkožia v problémových partiách pomocou alternatívneho napúšťania a vypúšťania tlakových komôr a tým redukuje nadbytočnú zásobu depotného tuku. Striedavým tlakom je aktivovaný metabolizmus tukov a pohybového a lymfatického systému, ktorý zabezpečuje lepšie odvodenie metabolických splodín.

Silné prekrvenie pokožky a lepšie zásobovanie kyslíkom, vitamínmi, minerálnymi látkami a enzýmami pozitívne pôsobí proti oranžovej koži. V priebehu aplikácie sa odporúča sledovať tepovú frekvenciu tak, aby sa jednalo o celú dobu o aerobní cvičenie, keď je energetická potreba organizmu zaťažená 80% tuku a iba 20% tvorí sacharidy (pozri tabuľku "Zóny srdcovej aktivity").

activebelly
 
ACTIVE BELLY je zložený:
  • riadiaca jednotka
  • brušný pás
  • vzduchové hadičky
ďalšie informácie od výrobcu zariadenia
 
Facebook
tel. +421 908 860 561
Fitklub - vibračné plošiny, J.Milca 34
010 01 Žilina, Slovensko
×
×

Log in