Menu

 

OSOBNÝ TRÉNER 1.KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA PRE KULTURISTIKU A FITNESS


Individuálne tréningy, skupinové tréningy, zostavovanie profesionálnych jedálničkov, podpora a motivácia. V neposlednom rade dobrá atmosféra a zábava. To všetko je zárukou Vášho úspechu a ja Vám k nemu pomôžem.
Klientom sa venujem už niekoľko rokov.


Cvičte so mnou individuálne alebo aj v skupine.


Či už je to tréningový plán na chudnutie alebo na zlepšenie kondície, či na spevnenie tela. Výsledky klientov sú individuálne, nakoľko každý má svoje ciele, ale vždy je tam zmena k lepšiemu. Robím si u klientov vstupný test fyzickej kondície a flexibility, poznámky k zdravotnému stavu klienta a na základe toho nastavujem tréningový plán.

Jedálniček prispôsobím následne podľa cieľov klienta a súčasnému životnému štýlu a typu práce. Pracujem prevažne so ženami. Pri tréningu využívam rôzne pomôcky, keď je to u klienta možné. Trx, expandéry, therabandy, fitlopty, závažia, kettlebell, najviac však preferujem cvičenie s vlastnou váhou tela, tabata tréning, kruhový tréning.

Vediem skupinu pravidelne cvičiacich klientov v  Žiline, mám aktívny e-shop. Naplno sa venujem Vám, vaším potrebám a športu.

http://www.zdraviechudnutie.sk/

 
×
×

Log in