Menu

DSC 2378 m

Podtlakový pohybový systém

cielené spaľovanie tukov problémových partií

Inštruktážne video

VacuShape - dokonalé prekrvenie problémových častí.


Ako aeróbna časť bola zvolená chôdza ako najprirodzenejšia ľudská pohyblivosť. Dokonalé prekrvenie problémových častí je zabezpečené alternatívnym riadeným podtlakom vo vakuovej kabine. Tento zvýšený prívod krvi, výživy a kyslíka do dolnej časti tela pri cvičení svalov vedie k zvýšenému metabolizmu tukových tkanív, k bunkám a rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. V súčasnosti sú na trhu dva typy zariadení VacuShape:

  • VacuShape Beetle
  • VacuShape Comfort

Pro jeho prokazatelné účinky sa stal vyhľadávaným prístrojom nielen vo fitness štúdiách, ale aj v domácich posilňovacích prostriedkoch. 

Všetky typy zariadení VacuShape sú konštruované ako robustné bezobsluhové zariadenia, tj nie je nutná prítomnosť obsluhy počas 30 minútového tréningu, jeho priebeh je riadený počítačom a bezpečnosť klienta zabezpečuje niekoľko pasívnych a aktívnych bezpečnostných prvkov. Model Comfort sa od svojho predchůdca líši predovšetkým dizajnom, vybavením (kompletným multimediálnym DVD centrom) a ovládaním (čipovými kartami). Nový model Beetle potom posunul vývoj ďalej - viditeľná zmena dizajnu, ovládanie pomocou čipových kariet a dotykového displeja, nový ergonomický tvar madel vrátane dotykových snímačov tepu ... Ďalším modelom je VacuShape Cross, ktorý sa odlišuje iba pohybom, keď je vnútri stroja umiestnený cross trenažér.  

Ďalšie informácie o VacuShape:

zobraziť 
stiahnuť
ďalšie informácie od výrobcu zariadenia

Facebook
tel. +421 908 860 561
Fitklub - vibračné plošiny, J.Milca 34
010 01 Žilina, Slovensko
×
×

Log in